| LmAdriana98 a întrebat:

Iubitul meu se confrunta cu niste usturimi severe la urinare. Nu urineaza putin, urina nu are miros neplacut si nu simte nevoia sa faca des. Ce credeti ca ar putea fi? Dau fundă. Urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Poate sa fie o infectie... Cel mai sigur. Ar trebui sa se trateze.

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut adriana
Ar fi cateva chestii.

1.Infectie (50%)
2.partide de sex prea dese
3.partide de masturbarea prea dese.
4. Lovituri in zona intima

Recomand sa se prezinte de urgenta la medic, el i va spune un raspuns concret, ii va prescrie medicamentul si reteta

Succes

| LmAdriana98 explică (pentru Deny_Denis_2001):

Ce fel de infectie?

| Deny_Denis_2001 a răspuns (pentru LmAdriana98):

Recomand sa se prezinte la medic, el i va spune un raspuns, ii va prescrie medicamentul si reteta