| X3RO a întrebat:

Am o ruda care acum ceva ani a avut infectie la coloana si din cauza ca a stat mult timp in pat a facut tromboza, iar acum are inceput de ulcer varicos. Ea nu poate sta mult in pat deoarece lucreaza la o fabrica de paine. A fost cam peste tot in tara dar nu s-a vindecat. Exista ceva prin strainatate? Cam cat ar costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Cauta o clinica in strainatate pe net
sapa mult si vei avea rezultate
cele mai frumoase ganduri