| belevedere a întrebat:

Buna TPU am o scurgere din penis, mirositoare ma ustura la urinare mancarimii raree de tot niste besicute micute micute cand decalotezi penisul pe pielea aia de la varf dau funda si ce sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Sa mergi la urolog! Orice barbat face asta!

| belevedere explică (pentru Donsavas):

Mai anume ce sa fie?

| Donsavas a răspuns (pentru belevedere):

O consultație. Iti va examina penisul și testiculele.