| Pop_Vasile_1995 a întrebat:

Buna TPU am o problema va rog ajutati-ma, ma ustura penisul la urinare si imi curge un lichid albicios spumos din penis, va rog ajutati-ma...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic mai ales daca stii ca ai avut contact sexual neprotejat! Nu-ti fie rusine. Aici nu te poate ajuta nimeni si te poti imbolnavi pe viata.

| CuriousStuff a răspuns:

BTS sau o infectie urinara urata. Mergi la medic si spune-i tot ce ai facut in ultima vreme, noi nu avem cum sa te ajutam decat sa-ti spunem "Bafta".

Multa sanatate.

| Pop_Vasile_1995 explică (pentru CuriousStuff):

Si la ce medic trebuie?

| Pop_Vasile_1995 explică (pentru CuriousStuff):

Multam!

| CuriousStuff a răspuns (pentru Pop_Vasile_1995):

In primul rand la medicul de familie, sa-ti dea trimitere sa nu trebuiasca sa platesti consultatia specialistului. Apoi la dermatolog/dermato-venerice.

| vocea a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la medic ca sa iti spuna ce sa faci, este clar ca nu e bine, pana atunci incearca sa ai o igiena adecvata.