| carmenmihaela2016 a întrebat:

Buna Tpu.Am o stare de somnolenta si imi este greata dupa ce mananc cu toate ca nu prea am pofta de mancare si ma dor toate oasele..trebuia sa imi vina c.m pe 1 dar nu mi-a venit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mirceaneb a răspuns:

Fa un test de sarcina poate esti gravida, 10 zile sa nu iti vina c.m. e c-am mult zic eu!

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Ei și?
N-ai zis dacă ești sau nu virgină, dacă ai făcut-o neprotejat luna trecută...
Noi nu suntem vrăjitoare ca să ghicim în stele ce e cu starea ta.