| Afgshhakakl a întrebat:

Am o zgarietura urata si vizibila pe mana. Cu ce ma pot da ca sa-mi treaca foarte repede? Peste putin timp o sa am banchetul si de aceea trebuie sa treaca urgent. FUNDA! puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexandraIleana a răspuns:

Draga mea. nu tare ai ce face.Sa te dai pe zgarietura cu spirt pui leocoplast o zi-doua dupa il dai jos sa intre aer si asa se vindecahappy