| antolicious06 a întrebat:

Hi! TPU am o zgarietura in vagin, in cat timp ar putea sa treaca si ce ar trebui sa fac sa treaca mai repede. Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Da' ce-ai bagat mai acolo, peria de ondulat?rolling on the floor

| antolicious06 explică (pentru foxsilver):

Nop buretele de sarmawinking

| foxsilver a răspuns (pentru antolicious06):

Vezi ce se intampla daca stai mult pe bara!? S-a ingrosat stratul, si-a trebuit s-o cureti.Fa si tu sport mai des!
Si vezi, data viitoare sa nu ne intrebi ce trebuie folosit pentru defrisare.rolling on the floor
In cazul in care problema ta este totusi adevarata, incearca sa faci"baita"cu niste ceai de galbenele, acesta fiind un cicatrizant foarte bun.Sau si mai bine, du-te la doctor si spune-i despre problema ta, cat mai urgent.

| broo a răspuns:

Se vindeca la fel de repede ca o alta zgarietura normala. ca sa treaca mai repede ar trebui sa nu te mai masturbezi o vreme!

| uvani a răspuns:

Exzist un unguent se numeste nidoflor intern ca exista si extern si iti trce sigur e foarte bun