| DSD989 a întrebat:

am observat ca penisul meu se inroseste cand sta mult in piele si cand ma spăl si il tin decalotat mai mult mai trece din roseata si cand sta mult ramane urma pe penis de la piele si am observat ca începe sa fie greu de decalotat. Oare se strânge pielea? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Roseata poate sa fie de la lenjeria care-l strange si transpira greu.
Foloseste lenjerie mai lejera si spala-te zilnic cu apa si sapun, iar cand e caldura mare atunci chiar si de 2-3 ori pe zi.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la urolog.

| Clorox a răspuns:

Ce ma bucur ca am facut circumcizie cand am fost mic rolling on the floor

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns:

Asta e normal la toata lumea e asa