| anonim_4396 a întrebat:

Am ochiul drept mai mare decat celalalt si se observa mai ales in poze, asa il am de cand eram mica, probabil asa m-am nascut! Problema mea nu ar fi de estetica ci sa nu am ceva! Mama mea are probleme cu glanda tiroida si a avut si inainte de a ma naste eu, insa nu se trateaza si nu s-a tratat! Am citit pe internet si am simptomele, adica transpir foarte, dar foarte rau, sunt emotiva si am si gusa sub barbie destul de vizibila! La nastere am avut greutate normala! Mereu am fost slaba, si inainte eram si scunda, dar acum am 1, 65! Stiu ca bolile tiroidei se mostenesc, dar totusi sper sa nu am, si asa mai am si alte probleme de sanatate cu coloana, am genu valgum si am si sternul iesit in afara pieptul bombat. Analize de sange si urina am facut si au iesit bune, atat ca am avut nevoie de niste fier! Mai am o sora, dar ea nu are nicio problema! Se poate sa ma si ingrijorez degeaba pentru ca sunt o fire care ma ingrijorez din orice! Se poate sa ma fi nascut cu vreo boala a tiroidei? Adica, am fost normla la nastere! Am luat nota 9 si doctorii nu au spus nimic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| curioasa210 a răspuns:

Consulta un medic specialist!

| Equinoxeth a răspuns:

Same here.