| almaz a întrebat:

Am primit un pumn foarte puternic în ochi acum jumate de an, a fost vânăt și ochiu, și cu nasu am avut probleme, acuma deja totul a trecut, totul e ok, s-a vindicat. Nu se observă, dar zona aia în care am fost lovit mai este umflată puțin, când mă uit atent în oglindă se observă puțin că o parte îi mai umflată, adică aia care a fost lovită, ce să fac? poate există ceva unsori sau compres să fac?

A trecut deja jumate de an deja, când pipăi cu mâna găsesc o biluță mică, rotundă, nu știu ce poate fi asta.....am 20 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Nu este nimic grav, dar o vizita la medicul de familie nu ar strica!

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Ai fost la medicul de familie dupa ce ai primit acel pumn?

| almaz explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Nu, n-am fost la nici un medic

Răspuns utilizator avertizat