| almaz a întrebat:

Salut, aproximativ 5 luni în urmă am fost lovit puternic în ochi și a fost atins și nasu, atunci am avut probleme puțin, eram vânăt supt ochi și nasul mă durea când îl atingeam, am fost la medic și mi-o dat un niște picături pentru nas, a trecut ceva timp s-a normalizat tot, acuma nu mă doare și e tot ok doar, îmi pare cumva că stă nasul înclinat, nu tare, greu de observat dar dacă te uiți atent se observă, ce să fac? nu vreau să las așa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| robogdan a răspuns:

Sa te duci la un doctor ca aici nu iti poate da nimeni vreo rezolvare