| almaz a întrebat:

intr-o nara mi-au eliminat polipul cu un an in urma, in alta mi-au aliminat alt ceva asemenator la polip, deja totul s-a prins, s-a vindicat, am observat ca nasul meu nu mai este cum era, daca sa ma uit atent, varful sta putin inclinat spre dreapta, de la inceput nu observam asta, acuma de cate ori ma uit in oglinda de atatea ori il observ, nu mai pot asa, ce sa fac? poate fi problema ca sa fie din urma interventiei chirurgicale? vreau sa mentionez ca am fost si lovit cu vo 5 luni in urma puternic in ochi, unde a fost atins si nasul...ca sa fac acuma? este posibil del indreptat la loc? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Destul de putin probabil sa fie de la polipi. Nimeni nu este perfect simetric. Parerea mea este sa stai linistit, probabil ca nimeni nu observa asa ceva.