| Anonymus52 a întrebat:

Am sărit pe trambulină, destul de sus, și cand am ajuns cu picioarele pe plasa am simtit o durere la genunchi de am cazut din picioare. Am incercat sa ma ridic fiindca odată ce nu imi mai lăsăm greutate pe picior nu mai simțeam nimic si din nou am căzut. Cand m-am ridicat din nou nu am mai simtit durere deloc.
Aș putea să am ceva?
Știu că întrebarea e cam idioata, dar așa sunt eu, ma sperii cand se întâmplă chestii de genul ăsta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Te-ai suprasolicitat. Nu ai nimic.

| patrik986 a răspuns:

Daca durerea dispare in cateva zile nu ai nimic.