| Koko21 a întrebat:

Buna tpu.Am secretia vaginala de 14 luni cam la ce timp ar veni menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fumiko a răspuns:

Cam pe acum, asa mi-a venit mie, dar oricum iti dai seama fiindca apar dureri de burta sau de sani. Poti sa o intrebi pe mama ta sa vezi cum i-a venit ei happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi ca pe TPU stie careva? Mergi la ginecolog acolo in urmas analizelor aflii raspuns.

| vocea a răspuns:

Pai menstruatia trebuie sa vina in fiecare luna.

| Koko21 explică:

Am 11 ani

| Alexandra28Co a răspuns:

Cati ani ai? acum depinde...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexandra28Co):

Daca este nascută in 2000, are 16-17 ani depinde luna in care s-a nascut.

| Sweetheart21 a răspuns:

Depinde și câți ani ai...eu am 12 ani și de 10 luni aproximativ am și eu asa, menstruația mi-a venit de 2 luni...
Înainte sa îți vina menstruația chiar trebuie sa îți apară cu vreo 18 luni secreția aia albicioasa.