| darling a întrebat:

La cat timp dupa ce ai obs secretia vaginala iti apare menstruatia?

2 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu poti stii sigur. Poate sa iti vina chiar maine sau peste 3 luni. Pentru siguranta ta poart absorbante zilnice si pune-ti in ghiozdan un tampon happy

| LoLo_9163 a răspuns:

Depinde...cat esti tanara menstruatia este "variata" adica poate iti vine la 2 luni sau peste o saptamana.In timp o sa vezi ca se regleaza dar oricum nu depinde de secretiile vaginalewinking!