| Biancaaa227 a întrebat:

Bună TPU!
Am semipareză facială de câțiva ani. Știe cineva dacă o mai pot trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Ai nevoie de un medic bun, de o clinică specializată. Depinde și de vârsta care o ai.

| Lioana a răspuns:

Ai auzit de medicina energetica? Iti recomand o lectie online tinuta de Dr. Joe Dispenza care incepe de maine. Vorbeste despre vindecari miraculoase de boli foarte grave inclusiv cancer. Azi e ultima zi de înscriere. Te poti inscrie aici:
https://www.drjoedispenzaformularomania.com/optin

| doctorandus a răspuns (pentru Lioana):

Toți terapeuții alternativi sunt nebuni și/sau escroci.

Răspuns utilizator avertizat