| VreauRaspuns2222 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Am multe cosuri pe spate, daca stiti cum pot scapa de ele...Dau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tinctura de propolis da roade foarte bune.
Ar fi bine sa consulti si un dermatolog.
Te pup!

2 răspunsuri:
| Rock10 a răspuns:

Nu te lua după toate metodele "băbești".
Mergi la un dermatolog. Iți va recomanda o cremă potrivită tipului tău de piele.
E posibil să ai nevoie de trimitere de la medicul de familie pentru a merge la dermatolog (asta dacă nu alegi un cabinet particular).
Poți de asemenea să mergi la orice farmcie și să îți cumperi o cremă antiacneică ( orice tratament fără prescripția unui medic specialist e riscant).
Riscuri: alergii, nu își face efectul dorit, etc

Succes

| passispass a răspuns:

O prietena de-a mea si-a dat cu o alifie-crema de la avon si in 2 saptamani i-a disparut toti cosii.