| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cum pot scapa de cosuri de pe spate?

14 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

1. Detoxifierea organismului prin:
- consumarea de argila in fiecare dimineata (argila de baut de la farmacie) FarmecVital scrie pe cutie, are 21 de plicuri, te tine 21 de zile si costa 9 lei.
- ulei de catina de la hofigal, 30 picaturi dimineata, 30 dupa-amiaza, costa 10 lei sticluta.
- spirulina de la hofigal, 3 grame / zi, 12 lei cutia.
- Liv52 pentru curatenia ficatului, 20 lei cutia.
- consumarea de legume, in special varza cruda cu ulei de masline si lamaie seara, 3 saptamani.
2. Interventie externa pe piele prin:
- stat la plaja, in mod moderat pe la 10 dimineata SAU 4 dupa amiaza (1-2 ore maxim)
- aplicare de Zineryt pe cosuri dimineata si seara, costa 32 lei si te tine 5 saptamani.
- dus dimineata si seata cu sapun cu PH 5.5, costa 12 lei de la Eucerin.
- crema Sebo Reglatoare Purificatoare de la Gerovital Plant 12 lei. (doar pentru zona T a fetei si umeri), costa 13 lei.

| andrei1237 a răspuns:

Buna cu alifii sau unguente.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Poti scapa cu alifia Zinerit. Face minuni.
O poti achizitiona de la farmacie!

| Xtadelo a răspuns (pentru SefaTa97):

Zineryt nu este o alifie! laughing

| SefaTa97 a răspuns (pentru Xtadelo):

Dar ce e?happy

| Xtadelo a răspuns (pentru SefaTa97):

O solutie.

| SefaTa97 a răspuns (pentru Xtadelo):

Buna. Exista si solutie dar este alifie. O zi buna!

| Xtadelo a răspuns (pentru SefaTa97):

Nu e nicio alifie. Habar n ai ce este si spui ca face minuni. De unde stii tu ca face minuni cand nici nu stii cum arata? straight face Penibil! O zi buna si tie!

| SefaTa97 a răspuns (pentru Xtadelo):

Buna. Te rog sa te documentezihappy.
Ori incurci. Ori nu stii. Am folosit. O zi buna!

| Xtadelo a răspuns (pentru SefaTa97):

Exact la ZINERYT ma refer. Si nu este o CREMAstraight face!

| Xtadelo a răspuns (pentru SefaTa97):

"Zineryt este un lichid clar, incolor, cu miros de alcool."

http://www.ymed.ro/zineryt/

| DaRaspund a răspuns:

Sunt creme la farmacii sau geluri pentru cosuri.Gasesti si la Avon in brosuri.

| costincatalin a răspuns:

Sunt tratamente babesti ceva cu otetu fierbinte pe spate dar eu am incercat o masca de argininina