| secre1girl a întrebat:

Stiti niste metode naturale pentru a scapa de cosuri?

Răspuns Câştigător
| maryangelll a răspuns:

Le poti usca daca te dai pe fata cu zeama de lamaie sau orice alt fel de citrice. Ustura putin la inceput dar functioneaza.

4 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Masti cu argilawinking funda pls

| akka4 a răspuns:

Metoda naturala. spala-te pe fatawinking

| Kenichi a răspuns:

Metoda naturala: le storci

| EmHinoki a răspuns:

Nu le stoarce. Vrei masti naturale sa scapi de cosuri, dar de petele care-ti raman ce spui!? Nu cauta sa-ti faci masti. dai fuguta la medicul de familie pentru o trimitere la dermato. Nu platesti nimic, doar tratamentul care nu e ft scump. Eu am incercat niste 'remedii naturale pentru tratarea cosurilor' si mi-au ramas 22394839 pete si crede-ma..ma chinui cu ele de prin august.