| botosel a întrebat:

am si eu o intrebare, stie cineva dupa cat timp se vede fumul in plamani la o radiografie? Ma refer dupa cat timp de cand fumez, cat fumez si tot asa. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In momentul in care apar pe radiografie sechelele fumatului, va fi putin cam tarziu.cel mai bine ar fi sa nu ajungi acolo.pentru asta, un sfat; lasa fumatul.ti-o spune un fumator cu 35 de ani de experienta in domeniu...

| ineter007 a răspuns:

La o saptamina

| laur_6869 a răspuns:

Stiu eu cum sa scapi de fumul din Plamani! Lasa-te de fumatoh go on