| Gabriela112312 a întrebat:

am si eu o mica problema si as dori ca persoanele care stiu sa ma ajute fara comentarii lipsite de sens. Problema mea este ca folosesc anticonceptionale de aproape 2 luni si am observat niste schimbari la nivelul sanilor si am unele dureri de stomac dar nu foarte proeminente, aceasta intrebare este doar provizorie pana ajung la medic, exista posibilitatea unei sarcini avand in vedere faptul ca am utilizat pastilele corect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ca bărbat, singurul răspuns pe care îl am este să folosești calendarul.

| JicaContra a răspuns:

Din pacate da, anticonceptionalele nu sunt 100% sigure, sunt aproape, dar nu absolut 100%

| arda234567 a răspuns:

Chisturi.