| 012345678910bbb a întrebat:

Am și eu o nelămurire: vreau să îmi fac niște analize la Medlife și e prima dată când merg singură laughing Trebuie să sun să îmi fac programare? Sau pur și simplu mă duc, plătesc analiza și gata? Care este procedura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa suni, sa te programezi si iti vor spune ei care-i procedura in functie de ce analize ai tu de facut.

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Trebuie sa suni ca sa iti faci programare, e o clinica totusi, daca te duceai la un laborator de analize gen Synevo nu era nevoie de programare.