| aceafata15 a întrebat:

Buna,mâine trebuie sa merg sa îmi fac o analiza de sânge. Menționez ca am nevoie de mai puțin de o eprubeta, ceva cu tiroida.
Toată lumea, mai ales mama care face analiza și ea o data cu mine îmi spune ca simți o mică înțepătura când îți pune acul și după nu mai simți, am 12 ani și nu am mai făcut și mi-e frica, dar nu sa doară pur și simplu ca simt ciudat.
Cine a mai făcut analize de sânge îmi poate spune ce anume a simțit?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Intepatura si atat.
Nu te uita la ac si la cum iti ia sange.
Tine ochii inchisi sau uita te in alta parte.
In maxim 1minut e gata.
Bea apa dupa si mananca ceva dulce.

| aceafata15 explică (pentru alina2k18):

Mersi mult, am făcut analiza și imediat ce am ieșit pe hol am realizat ca m-am stresat degeaba

1 răspuns: