| Andrei_Posa_1984 a întrebat:

Am si eu o problema, am urmat un tratament cu cervugid pentru inflamarea de col ieri am terminat tratamentul si azi mi-a venit menstruatia. Credeți ca e în regulă? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bine ca ti-a venit menstruatia. Daca esti fata. Dar nu daca esti baiat, dupa cum iti vad numele de aici.

| Lostlyric a răspuns:

Da. Tratamentul cu cervugid nu se ia in timpul menstruatiei. Daca ai terminat tratamentul ieri si astazi ti-a venit menstruatia este totul in regula.