| alina1234555 a întrebat:

Am urmat un tratament cu Cervugid ovule, pentru o vaginita, timp de 12 zile, dupa care mi-a venit menstruatia, exact la timp. S-a terminat acum 3 zile, azi a 4 a zis imi arata ca sunt in perioada de fertilitate. Dimineata cand m-am trezit, am observat o scurgere maronie, inchisa la culoare. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cyrano a răspuns:

O infectie.