| Aaandreii a întrebat:

Am si eu o problema, cand tusesc ma doare in partea stanga a spatelui cam pe la jumatate. Ieri am fost la doctor dar nu ma durea, doar facem febra si ma simteam ametit, slabit si mi-a dat niste antibiotice. Daca are cineva idee ce este cu aceasta durere in spate, si ar putea sa imi spuna. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Posibil să fie de la antibiotic, ai răcit la plămân antibioticul și-a făcut efectul și acum elimini infecție, și ce se rupe simți. Ar fi bine să mergi la medic înapoi. Nu se știe ce poate fi altceva.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dar tu nu i-ai zis de acea durere din spate? poate esti racit la plaman, de ce nu te duci sa c eri o trimitere catre medicul pneumolog? asa vei alunga orice indoiala si te vei simti usurat ca nu ai nimic la plamani.
Sanatate si o zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ar fi bine dacă ai face şi o radiografie la plămâni să vezi ce ai.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Eu as merge la un spital si o radiografie ar fi necesara