| OrangeWind a întrebat:

Am si eu o problema.De cateva zile mi se zbate ochiul drept in continuu.Ma incomodeaza, e o senzatie ingrozitoare. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Ba mai lasati superstitiile!

| Artemis94 a răspuns:

Se spune ca atunci cand ti se zbate ochiul drept te barfeste cineva. oricum ar fi bine sa intrebi un medic.

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Mama zice ca este semn rau si cand mi se intampla asta ma pune sa il inchin.

| spRYnt3R a răspuns:

Incearca sa stai cu privire 100 secunde intr-o parte si du-te la oftalmolog