| helenwolf a întrebat:

A inceput ieri dupa-amiaza sa mi se zbata ochiul drept. Astazi pana acum se zbate la fel. Nu stiu ce sa fac, ma incomodeaza sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CorneliaC a răspuns:

Poate stai prea mult in fata pc-ului? Poate ar trebui sa iei o pauza. Poate sunt obositi, cine stie.

| helenwolf explică (pentru CorneliaC):

Intr-adevar am stat o noapte ceva mai mult la calculator. Am evitat pc-ul si chit ca mi s-a mai zbatut inca o zi la fel, a trecut happy

| CorneliaC a răspuns (pentru helenwolf):

Pai vezi? Ai grija pe viitor. Bafta!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
o lipsa de calciu, poate sunt obositi ochii, dar cel mai indicat ar fi sa consulti un medic daca acea "zbatere" nu inceteaza.
O seara bunahappy

| Goldenboy97 a răspuns:

Fumezi?

| helenwolf explică:

Nu, nu fumez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din cate stiu poate fii o lipsa de calciu ceva.
Mergi la medic daca te ingrijoreaza.
Te pup!