| stef112 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o problema! Deci ieri si alaltaieri mi-a fost cam rau,adica am avut ameteli, greturi si mi-a curs sange din nas.(metionez ca eu am deviatie de sept si de obicei imi curgea sange din nara stanga, acum a curs din dreapta si destul de mult). Siptomele apar in jurul orei 6(la ora fixalaughing ).Am cautat pe google simptomele si ma baga in sperieti(eu sunt gras..am 1.63 si 90 kg dar la nastere am avu picioarele indoite pentru ca eram mare, aveam 4kg si 700 g si mi s-au dat multe vitamine pentru a imi indrepta picioarele si acum sunt osos dar tot sunt gras.)Acum as vrea si eu sa stiu o parere.De la ce ar putea fi.Pe net citesc de la hipertensiune probleme cu inima, infarct.Mentionez ca am fost racit si cand suflam nasul pe nara dreapta se umfla ca si o vena pana la nas care ma ustura sau ma ardea nu pot descrie exact.Eu banuiesc o sinuzita si poate de aia mi-a curs sange, dar oricum.Am si atacuri de panica ce imi aplifica frica asta.Sunt speriat.Parca acum mor. Fundabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sweety27 a răspuns:

Mergi la medic!