| Mihaitzaplesanule a întrebat:

Am si eu o problema. M am epilat de aproximativ 2 saptamani si de o saptamana a inceput sa imi apara cosuri sau iritatii de la genunchi in sus pana aproape la inghinal. cu ce crema sau cum sa procedeez sa scap de aceste cosuri/iritatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 1234dany5 a răspuns:

Cred ca imediat! nu te mai da cu altceva. eu m-am dat pentru fata(cosuri) si si-a facut efectul repede. bine nu todeauna dar e foarte buna! happy funda?

3 răspunsuri:
| 1234dany5 a răspuns:

Crema de galbenele!

| Mihaitzaplesanule explică (pentru 1234dany5):

Am uitat sa mentionez ca m am dat azi si cu crema de galbenele. cam in cat timp o sa isi faca efectu sa dispara cosurile daca o sa ma dau cu aceasta crema?

| RaulMA a răspuns:

Buna, am patit si eu. Daca ai crema de galbenele e super buna, sau ceva crema aloe vera, daca nu iti merge... Va trebui sa astepti. Iti va trece dupa aproximativ 2 saptamani. Funda?