| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema, prietena mea mi-a facut sex oral si fara sa-mi dau seama cred ca mi-am dat drumu si cum era seara in camera nu ne-am dat seama si cred ca si-a bagat degetu in vagin cu sperma dar era o cantitate putina si lipicios, azi dimineata i-a fost putin rau dar poate de ce trebuia sa-i vina ciclu...sunt sanse sa fie insarcinata?

va dau fundita! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HackMyWorld a răspuns:

Hey. din cate stiu eu cu 5 zile inainte de menstruatie si 2 dupa nu exista nici un risc de a ramane insarcinata o femeie. Deci daca trebuia sa'i vina fi fara griji happy si in orice caz poate sa ii fie rau si daca ii scade tensiunea. mult noroc

10 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu ar trebui sa fie, dar acum cine stie mai bine face un test casa puteti dormi linistiti. Acum serios, voi nu sunteti de loc atenti cand faceti asa ceva? inteleg, vreti sa va simtiti bine, dar mai folositiva si capul, o sarcina nu e ca o gripa care trece cu 2-3 pastile.

| unknownn a răspuns:

Spermatozoizi in contact cu aerul, mor!
In concluzie, este imposibil sa ramana insarcinata!

| benny a răspuns:

Lol

| olian a răspuns:

Cel mai sigur mod de a afla este testul de sarcina,te duci si i cumperi prietenei tale un test de sarcina de la farmacie(nu e scump), si vei afla, bafta

| pap3rclip a răspuns:

Buna, nu cred ca e posibil sa fie insarcinata sincer, pentru ca o femeie poate sa ramana gravida doar in perioada de ovulatie, care este cam cu 14 zile inainte de ai veni ciclul, deci ar trebui sa te interesezi cand ar fi trebuit sa ii vina. Si in plus de obicei e nevoie de mai multa cantitate de sperma pentru a ramane grevida happy... acum serios, chestiile astea le inveti in clasa a 7a blushing

| mariuscristi a răspuns:

Nu

| Pisi07 a răspuns:

Nu cred

| diacritica a răspuns:

Şanse, nu ştiu... Riscuri, s-ar putea...
big grin

| annydul6 a răspuns:

Sunt sanse de 1 la suta deoarece o mica cantitae de sperma nu poate contine suficienti spermatozoizi incat sa produca un copil. deci nu-ti fa prea mari griji.

| andreeadima19 a răspuns:

Sigur nu e insarcinata, e imposibil happy