| danaalexandra00 a întrebat:

TPU, am si eu o problema:puteti sa-mi recomandati o crema sau ceva contra semnelor (de la cosuri si altele), nu vreau ceva care sa aiba neaparat efect in cateva zile, ci in cateva saptamani.big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LifeIsMyColor a răspuns:

Crema de galbenele e foarte buna pentru cicatrici si semne :] dar sa nu o dai in exces pentru ca e foarte foarte lipicioasa. Poti sa-ti faci o masca din doua lingurite de miere, o lingurita de smantana si zeama de lamaie si sa ti'o pui pe fata, o lasi 5-10 minute sa actioneze si apoi te speli cu apa calduta. La mine chestiile astea au mers :]! Baftaa :*!

2 răspunsuri:
| KingJulien a răspuns:

Foloseste o apa termala, e ca un spray mai lichid un pic o gasesti in farmacie! incearca mie mi-a fost de foloshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc de la nivea visage clean deeper asa se numeste crema si sunt foarte multumita, daca ai vreo nelamurire contacteaza-ma, te pup :*