| adriana49 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema si nu stiu ce sa fac.De curand am consultat un medic ortoped si mi-a spus ca am o problema la mana dreapta nu e ceva grav.A spus ca e "tunel carpian"si a spus ca asta nu se poate rezolva decat prin operatie.Problema e ca mi-e frica sa merg.M-ati putea ajuta cu cateva informatii despre aceasta operatie adica(riscul, costul unei asemenea operati si daca trebuie sa stau internata).Am decis sa merg sa ma operez la spitalul judetean din DEVA.Ce parere aveti? Va rog mult sa ma ajutati. MULTUMESC.(FUNDITA '-')

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Uite informaţii detaliate aici: http://www.sfatulmedicului.ro/......rpian_5632