| lucia70 a întrebat:

am si eu o rugaminte,daca stie cineva ce fel de plante pot sa folosesc pentru gastrita,sufar de gastrita si am dureri de stomac,as vrea sa folosesc ceaiuri din plante cand am aceste dureri.in acest moment iau tratament medicamentos, dar as vrea sa tratez gastrita cu plante..astept un raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Eu stiu de ceai de sunatoare si/sau menta :)
Mai citeste si aici, poate aflii mai multe http://prodieta.ro/......e-remediu/