| mirceapeiaaa a întrebat:

am un vecin ce are un catel metis pichinez si soricar si are multe capuse nu stiti cum sa i le scota. PS

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| zahre a răspuns:

Buna.Asa se scot capusele:1-Foloseste o penseta, pentru a apuca de cap, cat mai aproape de piele. 2-Trage incet si ferm pana se deprinde capusa.Bafta!