| Laura_Iuliana_1992 a întrebat:

apelez iar la voi. Am dureri de burta cam insuportabile de o saptamana jumatate.Am renuntat la sucurile acidulate. Dar ce credeti ca pot avea? Ideea e ca ma doare doar in partea dreapta. Am facut operatie de apendicita acun 3-4 ani. Credeti ca poate fi vreo infectie? Mentionez ca nu mi se pare nimic in neregula adica s-a lipit bine operatie pe afara big grin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Ai nevoie de o consultatie medicală, nimeni de pe TPU nu e în stare să facă un diagnostic, chiar dacă se cred doctori (cea ce majoritate nu sunt).

| rocket a răspuns:

Sau poate fi apendicita. Cel mai bine e sa mergi sa te consulte un doctor. Ambele sunt usor tratabile. Asa ca nu ai de ce sa te sperii. Trebuie sa le descoperi cat de repede ca sa nu mai suferi.

| yoa23na a răspuns:

Poate fi un chist ovarian ar fi bine sa mergi la doctor

| deepy a răspuns:

Buna!
Cred ca e de la apendicita.Se intampla multe tampenii dupa operatia asta, chiar daca pare una simpla.Ti-o spun din experienta.Si la mine s-au ivit probleme dupa aceasta operatie dar de alta natura(eu sunt baiat).Cel mai bine e sa te duci sa te verifice mai multi medici.Eu am fost la doi medici si nici unul nu mi-a dat un diagnostic.Ai mare grija, bafta!