| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as avea o problema in legatura cu penisul. Am varsta de 19 ani iar cand penisul meu intra in erectie, sta curbat in jos. Ar fii asta vreo problema? Ar trebuii sa ma duc la un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Asa am si eu, ce sa zic... avem un penis,, tunat'', prietenei mele chiar ii place, mi-a spus ca este mult mai in regula decat alea drepte.Acum nu stiu ce sa zic, depinde de femeie.

| Unstopable a răspuns:

Incearca sa il tii cat mai mult ridicat... forteaza-l cu mana sa stea drept.

| Anitnerolf a răspuns:

Nuuuuu! Nu ai nimic, este normal. Nu toti barbatii sunt la fel, la fel cum nu toti au organul respectiv la fel, intelegi ce zic? Daca te duci la medic, acelasi lucru iti va spune. big grin

| TheMese a răspuns:

Banuiesc ca a ajuns asa din cauza la mas... nu mai ai ce sa ii faci, asa ramane.

| GoldenApple a răspuns:

Depinde de mai mulți factori. Lungime, grosime și dacă este tare. Dacă nu este prea personal, ai putea să furnizezi aceste informații să ne dăm seama dacă este sau nu o problemă / urgență medicală.

| anonim_4396 explică (pentru GoldenApple):

Nu am alte probleme, doar asta...