| anonim_4396 a întrebat:

Buna,tpu.As dori niste sfaturi pentru un zambet stralucitor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Pai...poti sa te uiti la multe videoclipuri pe youtube care sunt amuzante.
si astfel vei avea mai multa experienta in ras...

| Trandafirii a răspuns:

Buna! ar trebui sa te speli de minim 3-4 ori pe zi cu colgate, si pe buze happy

| averagestudent a răspuns (pentru Trandafirii):

Chiar e asa buna pasta Colgate?

| stefanvladvlad a răspuns (pentru averagestudent):

E destul de bunicica... dupa parerea mea

| AdyColt a răspuns:

Cumpara-ţi Colegate

| Anonimaa27 a răspuns:

Poti sa te speli pe dinti cu bicarbonate de sodiu, ajuta ( nu il folosesti in fiecare zi, mai rarwinking ) si te speli de 2-3 ori pe zi pe dinti (cu pastawinking )

Sper ca te-am ajutat happy