| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Buna tpu.As dori sa imi dea si mie cineva cateva sfaturi pentru a fi mai atent la lucrari mai ales la mate.Nu gresesc pentru ca nu stiu gresesc din neatentie.As dori cateva sfaturi sa fiu mai calm în gândire la lucrari.

Răspuns Câştigător
| didicami a răspuns:

Buna! Si mie mi se întâmpla asta.Gandestete ca esti acasa si iti faci tema, nu te mai presa ca nu ai timp sa termini! Sau o alta varianta este sa iti cumperi pastile ca: Ginkgo plus Ozone sau Cavit memo.

Sper ca te-am ajutat!winking