| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aplic la Academia de Politie, dar dupa cum probabil stiti este necesara o fisa medicala. Intrebarea mea este: pot fi declarat apt avand in vedere faptul ca am avut piciorul(femurul) rupt in urma cu 13 ani si am inca cicatricea de la operatie, dar nu prezint dificultati la mers? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu vad nici o problema in asta, daca nu ai probleme cu piciorul.Cel mai bine ar fi sa-ti intrebi medicul de familie despre problema asta.