| GenEu a întrebat:

Aseara am intretinut relatii sexuale, iar in timpul actului sexual mi-a aparut ca o "vanataie" pe, penis si era putin umflata, de durut nu ma doare mai mult simt parca o iritatie. Precizez ca inaintea actului sexual nu aveam aceasta "vanataie".
Am folosit si picatura chinezeasca + thian lin.
Ce ma sfatuiti sa fac? Poate fi ceva grav? Poate fi de la gravitatea actului sexual?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

"Am folosit si picatura chinezeasca + thian lin." asta e prostie de aia de zic ei ca intarzie ejacularea?
daca da, de la asta ai patit-o.

| Attomm98 a răspuns:

Frrate mai bine du-te la un medic...

| house07 a răspuns:

E SIDA. Fa un test de sange ca sa afli sigur.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

La varsta ta daca folosesti cacaturile alea.E grav baiete.

| GenEu explică:

Da picatura chinezeasca iti intarzie ejacularea, iar thian lin-ul este pun pentru circulatie, pompeaza mai mult sange in organism.
Thian linu e bun folosit in paralel cu picatura chinezeasca, deoarece picatura iti amorteste "ata penisului" si nu te mai exciti ca in mod normal iar in unele momente este posibil ca penisul sa "moara", thian linu ti-l tine strong.
Am mai folosit compinatia asta si inainte si nu mi-au iesit probleme de genul de mai sus.