| Fast92 a întrebat:

aseara am intretinut relatii sexuale cu o fata..problema este ca ma doare capul penisului de mor. Ce sa fac ajutati-ma. Precizez ca am avut contact protejat vaginal, dar nu si oral.

Răspuns Câştigător
| diverse a răspuns:

Asta e problema iti trece pana diseara sau maine nu iti fa probleme nu ai luat nici o boala sper ca te-am ajutat si poate imi dai funda

8 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu ai patit nimic, se mai intampla uneori. Trece in maxim 24 de ore, nu iti fa griji. Asa e la inceput, cu timpul nu vor mai aparea astfel de dureri.

| diverse a răspuns:

Daca nu te-ai terminat asta e dar daca esti inca virgin si a fost primul contact sexual e de la sine inteles

| Fast92 explică (pentru diverse):

Nu sunt virgin...se poate sa fi luat vreo boala

| diverse a răspuns (pentru Fast92):

Cum stai cu cocoselul frate te mai doare

| diverse a răspuns:

Te-ai terminat e dilema atunci daca nu te-ai terminat din acest motiv este

| Fast92 explică (pentru diverse):

Nu mam terminat
acum ce e de facut?

| BrokenArrow a răspuns (pentru diverse):

Pe ăsta il doare falusu şi ţie iţi arde de fundă? Nesâmţâtule.

| AnabellaXD a răspuns (pentru BrokenArrow):

laughing)

| diverse a răspuns (pentru Fast92):

Asta e problema iti trece pana diseara sau maine nu iti fa probleme nu ai luat nici o boala sper ca te-am ajutat si poate imi dai funda