| CuTup3u a întrebat:

Auziti am si eu o problema, sunt baiat si mai beau ceai de tei, cineva a zis ca daca o sa beau ceai de tei nu o sa mi se mai scoale penisul, asa e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Acel cineva a râs de tine, nu e adevărat!
Ceaiul de tei ajută la calmare, îl poţi bea seara înainte de culcare, nicidecum nu dăunează în cazul acesta.
Te pup!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.eva.ro/......16610.html
e un calmant si bun pentru somn.
O zi frumoasa sa ai:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este adevărat!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Nu ți se va mai scula de la:
-Droguri
-Alcool
-Oboseală
-Țigări

Nicidecum de la ceai de TEI!

| karsivan a răspuns:

O prostie, ceaiul de tei este doar calmant si bun pentru somn, nu are nici o probelma cu erectia.

| robertzica a răspuns:

Minciuna

| Rruxyy a răspuns:

Nu este adevarat, cineva a facut misto de tine.