| praf9 a întrebat:

sunt baiat am 27 ani, ai am o intrebare care sigur o sa sune mai ciudat. Cum sa fac ca penisul sa nu mi se mai scoale niciodata, nu este o gluma cum as putea face, poate are cineva o solutie. Astept raspunsuri, multumesc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Renunti la femei si va dormi in vesnicie

| mihai69 a răspuns:

Castrare. Nu ai altă opțiune. Dar asta vine cu foarte multe alte inconveniente, așa că ar fi de preferat o autoeducație cât mai strictă în ceea ce privește celibatul. Teoretic, se poate. Nu vei scăpa de erecții spontane (sunt normale fiziologic!) decât după andropauză, oricum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare lipsit de alte griji esti la 27 de ani, asa-i?

| FatUglyVirgin a răspuns:

Iti tai ****.