| airrivalsoffers a întrebat:

Buna TPU aveam si eu o intrebare daca stie cineva ce sunt scarboseniile astea (se miscau incet) https://postimg.org/image/jzvztv8t9/ multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pe unde isi fac veacul? Arata a larve de ceva... Daca ti-au iesit de undeva din corp (avand in vedere ca ai postat la Sanatate) e ingrijorator, fugi la medic.

| airrivalsoffers explică (pentru CuriousStuff):

Erau in o saltea de la o canapea rabatabila... aparent sunt larve de gandac de covor (carpet beetle)