| EZ98 a întrebat:

Stie cineva cum sa fac sa apara iconita de la bluetooth In taskbar? {
https://postimg.org/image/4c9s4qjxv/ } Inainte o aveam dar acum nu mai e, a disparut. Am laptop Lenovo G 50 si Windows 8.1

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Trebuie sa intri in control panel, device manager, bluetooth, dai click dreapta, intri in tab-ul "Driver" si dai update la el.Bafta!

1 răspuns:
| alexandru0995 a răspuns:

Intra intr-un tutorial pe youtub scrie acolo (cum pot face sa imi apara iconita de la bluetooth in taskbar)si acolo o sa iti arate daca poti si cum sa faci ..bafta