| All3 a întrebat:

Azi cand stateam la calculator, ma am ustura ochiul si l-am lasat un pic, m-am uitat in oglinda si chiar sub iris am un punct destul de maricel, rosu, este cumva un vas de sange care s-a spart? Imi e tare frica sa nu fie altceva, dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sashihy a răspuns:

Pai asta iti poate spune doctorul doar daca se uita sa vada ce este. Daca nu aveai nimic si dintr-o data tzia aparut este vas de sange spart.Si eu am patit asta acum 1 saptamana.Si eu m-am speriat.Dar acum mi-a trecut.Bafta:*

4 răspunsuri:
| All3 explică:

@sashihy
Ti-as da funda, dar nu pot, ti-am dat votwinking

| Broadband a răspuns:

Daca stai mult la calculator faci o pauza de 15 minute, ( mananci, mai iei aer, toaleta etc)
tot timpul cu ochii in nenorocitu asta de monitor dauneaza.
si pe mine ma mai ustura, dar mai fac pauza daca stau mult la el.

| Raducu1997andrei a răspuns (pentru Broadband):

\
Da acum lumea e doar cu electronica numai e ca in ani 90-70 cand ne jucam pe afara

| Broadband a răspuns (pentru Raducu1997andrei):

Pai eu te-am inteles dar mai faci si pauza sau tu stai 24/24 la pc? happy