| AntiHero a întrebat:

azi de dimineata a inceput sa ma doara tampla stanga, din vreo 5-10 minute simt o durere iar acum a inceput sa ma doara si urechea stanga. Apropo am luat o pastila vidan dar tot nu mi-a trecut. Help TPU.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tea tras curentul daca te doare urechea si durerea tamplei e din cauza unei pozitii neadecvate in somn sau daca ai stat undeva mai multa vreme cum nu trebuia, dispar durerile singure in cateva zile. Daca ai saltea cu o vechime de peste 10 ani e vremea sa o schimbi si aia poate sa fie cauza durerii