| darkstyle99 a întrebat:

Buna TPU.
Azi m-am facut la penis cu masina si din greseala m-am piscat un pic pe piele.
Se poate intampla ceva? Va rog raspundeti urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| antonimilk a răspuns:

Doar te-ai "muscat" puțintel, logic că doare dar nu e decisiv. Ai grija in zona aia, nu te spala brutal ci delicat și ai multa grija in ce poziție stai când dormi și astea, fi mai liber acolo. Aplica și un unguent daca vrei.
Bafta

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si in cazul in care din greseala ti-ai fi ''ciupit'' un out(z) happy si nu doar pielea scrotului, NU s-ar fi intamplat absolut nimic cu atat mai putin ciupirea ''pungutei'' in care-ti stau out(z)ele. Badijonarea ranii cu o solutie de spirt sanitar cu apa, ar fi rezolvat problema in cel mai simplu mod de a actiona. Multa sanatate!

| Freya1 a răspuns:

Nu

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu se intampla nimic rau. Te doare un pic sau resimti discomfort dar nu patesti nimic. Incidente din astea se mai intampla cand te epilezi.

| darkstyle99 explică:

Asa oameni
Va place sa radeti de altii