| Anonima3345 a întrebat:

Hei TPU ieri am facut dragoste cu iubitul meu dupa o pauza de 2 saptamani aproape 3 si mi-a curs putin sange mentionez ca atunci cand m-a penetrat m-a piscat destul de rau. ii normal? imi poate spune cineva de ce mi-a curs sange? URGENT dau funda happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca abia acum s-a produs deflorarea completa a vaginului tau si din acest motiv a aparut atat acel disconfort resimtit sub forma unei piscaturi cat si sangerarea care s-a datorat ruperii complete a himenului. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Evelina i-ar ai scos o perla. rolling on the floor Deci dupa stiinta ta va apare sangerarea de fiecare data cand femeie nu este nepregatita corespunzator?

| Emilian65 a răspuns:

Te-a piscat sau te-a durut?

| Anonima3345 explică (pentru Emilian65):

Piscat ...pentru scurt timp

| evelinna01 a răspuns:

E posibil ca tu sa nu fii fost destul de uda, ori corpul pregatit, iar atunci cand te-a penetrat a fortat, desi vaginul nu era dilatat. De asta te-a durut iar rezultatul final a fost sangerarea.